Notice: Undefined offset: 1 in /home/regbrand/public_html/web/wp-content/plugins/arforms/core/controllers/arrecordcontroller.php on line 6646

Notice: Undefined offset: 1 in /home/regbrand/public_html/web/wp-content/plugins/arforms/core/controllers/arrecordcontroller.php on line 6646

سرمایه گذاری پر بازده در بازار برند

انتخابی هوشمندانه

ریسک صفر، بازدهی بالا

پنج نكته طلايي ( ثبت برند)

١- با ثبت نام شرکت خود در اداره ثبت شركتها و اصناف …شما مالك آن نام جهت استفاده تجاری نخواهيد بود… بلكه كسي مالك انحصاري آن نام خواهد بود كه آن را در اداره مالكيت معنوي بصورت برند یا نام تجاری، به ثبت رسانده باشد.

مراقب افراد سودجويی كه صرفا جهت اخاذي، نام تجاري كسب و كارهاي معروف را ثبت نموده و درخواست مبالغ زياد جهت فروش برند به مالك اصلي آن مي‌كنند، باشيد.

٢- توصيه مي‌شود قبل از شروع هر كسب و كاري ابتدا نام تجارى خود را در اداره مالكيت معنوى، ثبت و سپس شروع به تبليغ و بازاريابي نماييد .

٣- جهت جلوگيري از هرگونه سواستفاده از برند و نام تجاري خود در زمان ثبت برند دقت نماييد كه تمامي زمینه فعاليت خود را در طبقات برند بدرستي انتخاب و سپس اقدام به ثبت نماييد.

٤- فرم درخواست برند (اظهارنامه برند) در سايت اداره مالكيت معنوي بوده و مي‌توانيد با تكميل آن مبادرت به ثبت برند خود نماييد، پيشنهاد مي‌شود قبل از اقدام به پر نمودن اظهار نامه خود با وكلاى آگاه در زمینه ثبت برند مشورت نماييد.

٥- بعلت كثرت نام‌هاي تجاري ثبت شده در اداره مالكيت معنوي جهت جلوگيري از پرداخت بيهوده هزينه هاي ثبت برند، حتما و حتما قبل از اقدام به ثبت برند خود آنرا استعلام و كارشناسي نماييد.

سکّه؟ دلار؟ خودرو؟ ملک؟ طلا؟

گرچه منافع موجود در بازارهای بالا منجر به قدرتمندتر شدن اقتصادی کشور عزیزمان می‌شود، اما همانطور که بارها و بارها کارشناسان و متخصصان اقتصادی و اهل فن بیان کرده‌اند، فعالیت در هر حوزه‌ای، مستلزم کسب دانش و نیز تجربه فراوان به جهت بهره‌مندی از منافع آن است و با توجه به اینکه بسیاری از افراد گرفتار هیجانات بازار می‌شوند، نهایتا با دستی خالی از این بازارها خارج می‌شوند.

بازار میلیارد تومانی نام و علائم تجاری

ارائه برند به بازار متقاضیان برند آماده: بزرگترین بانک برندهای آماده ارائه به بازار، پذیرای برند ثبت شده شما است. چه بسا بسیار متقاضیانی که با سرمایه گذاری مبلغی بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان، برندهایی با ارزش‌های بالای ۵۰ میلیون تومان را تحت مالکیت خود دارند.

از کجا شروع کنید؟

فرم زیر را تکمیل نمائید، بقیه کار را به «تهران ثبت» واگذار کنید.

توجه: آیا ثبت برند، مشمول مالیات است؟ خیر، تنها فعالیت کسب و کارها با نام و علامت تجاری مشمول مالیات است و نام برند به تنهایی مشمول هیچگونه مالیاتی نمی‌باشد. بلکه به منزله مالکیت معنوی است.

مشاوره رایگان حقوقی

درصورتیکه هر سوالی دارید، کارشناسان حقوقی تهران ثبت، فورا پاسخگوی شما هستند
تلفن سامانه
02143902000